Contact

Accommodatie

sv Oranje Wit
voetbal, tennis en biljart
Sportpark Stadspolders
Nieuwe Noordpolderweg 1
3312 AD Dordrecht

Telefoon

Accommodatie  078-613 52 87
Wedstrijdsecretariaat sen-jun-pup        078-613 52 87
Afgelastingen 078-613 52 87

 

Postadres en Ledenadministratie

Secretariaat sv Oranje Wit
Saturnusstraat 533
3331 SM Zwijndrecht

E-mail adressen SV Oranje Wit

 

  Algemeen info@oranjewit.nl
  Secretariaat secretariaat@oranjewit.nl
  Ledenadministratie ledenadministratie@oranjewit.nl
  Sponsorcommissie sponsoring@oranjewit.nl
  PR en communicatie PR@oranjewit.nl
  Voorzitter voorzitter@oranjewit.nl
  Penningmeester penningmeester@oranjewit.nl
  Kantinebeheer kantinebeheerder@oranjewit.nl
  Voetbalbestuur voorzittervoetbalbestuur@oranjewit.nl
   
  Voetbaltechnische zaken  voetbaltechnischezaken@oranjewit.nl
  Algemenezaken coordinatoralgemeen@oranjewit.nl
  Secretariaat voetbalbestuur secretariaat.jeugd@oranjewit.nl
   
  Wedstrijdsecretaris senioren wedstrijdsecr.senioren@oranjewit.nl
  Wedstrijdsecretaris junioren wedstrijdsecr.junioren@oranjewit.nl
  Wedstrijdsecretaris pupillen wedstrijdsecr.pupillen@oranjewit.nl
   
  Coordinator Senioren selectie senioren.selectie@oranjewit.nl
  Coordinator Senioren overige senioren.overige@oranjewit.nl
  G-team gteam@oranjewit.nl
   
Algemeen Coordinator Junioren juniorenalgemeen@oranjewit.nl
  Coordinator Junioren Jo19 Jo19@oranjewit.nl
  Coordinator Junioren Jo17 Jo17@oranjewit.nl
  Coordinator Junioren Jo15-Jo14 Jo15@oranjewit.nl
   
Algemeen Coordinator Pupillen pupillenalgemeen@oranjewit.nl
  Coordinator Pupillen Jo13-Jo12 Jo13@oranjewit.nl
  Coordinator Pupillen Jo11 Jo11@oranjewit.nl
  Coordinator Pupillen Jo9 Jo9@oranjewit.nl
  Coordinator Mini's/ChampionsLeague Championsleague@oranjewit.nl
   
Coordinator Damesvoetbal damesvoetbal@oranjewit.nl
   
Coordinator Keepers coordinatorkeepers@oranjewit.nl
 

 

Toernooicommissie

toernooienjeugd@oranjewit.nl

   
  Beheer internetsite webredacteur@oranjewit.nl
  Vertrouwenspersoon lmakkinga1965@kpnmail.nl